نماینده مهریز: طرح های اولویت دار برای جذب بودجه به استان ارائه شود
ایرنا» نماینده مهریز: طرح های اولویت دار برای جذب بودجه به استان ارائه شود
ایرنا - 37 روز پیش

کد خبر:


'; $.ajax({ type: "Post", url: "/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend", data: "{data:'" + data + "', enterd: '" + enterd + "' , captcha:'" + captcha + "' }", contentType: "application/json; charset=utf-8", dataType: "json", success: function (msg) { if (msg.d == "") { //alert('با موفقیت ارسال شد'); ResultText.innerHTML = "

با موفقیت ارسال شد

"+ divbody; } else { alert(msg.d); ResultText.innerHTML = oldhtml; } ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode(); }, error: function () { ResultText.innerHTML = "error"; } }); } function ShowPopup(layer, obj) { $(".popup").colorbox({ width: "350px", inline: true, href: "#ResultText" }); //var objLayer = document.getElementById(layer); //doPopup(objLayer,obj) }

محمدرضا صباغیان بافقی روز دوشنبه در نشست کارگروه توسعه شهرستان خاتم گفت: اگر مسیر توسعه را دنبال کنیم اهداف را گم نخواهیم کرد و تشکیل کارگروه های توسعه می تواند هم گرایی و هم افزایی را در این زمینه به همراه داشته باشد.
وی خاطرنشان کرد: طرح هایی که دارای کد هستند باید شناسایی شوند و مسئولان پیگیری در زمینه اخذ بودجه برای اجرای این طرح ها را به طور جد انجام دهند.
وی ضمن بیان عدالت در تقسیم بودجه در شهرستان های استان یادآور شد: مسئولان باید با توجه به بعد مسافت شهرستان خاتم نگاه ویژه و توجه بیشتری به این شهرستان داشته باشند.
صباغیان تاکید کرد: سند چشم انداز شهرستان خاتم از اهمیت ویژه ای برخوردار است و مسئولان می توانند برخی از اولویت های شهرستان را از این سند ارائه و اجرایی سازند.
وی تصریح کرد: مردم این شهرستان شغل اصلی شان کشاورزی است و خشکسالی در سال های اخیر به آنها آسیب هایی را رسانده است و مردم در زمینه توسعه این بخش تسهیلاتی را اخذ کرده اند که با توجه به شرایط کنونی و خشکسالی های پی در پی بانک های عامل باید ملاحظاتی را در این بخش در خصوص اخذ تسهیلات از کشاورزان داشته باشند.
در ادامه فرماندار خاتم گفت: تشکیل کارگروه های توسعه در شهرستان خاتم تاکنون نتایج خوبی را به همراه داشته است و برخی از نیازهای مهم شهرستان با این پیگیری ها انجام و نتیجه مطلوب حاصل شده است.
فرجام فاضلی افزود: در این شهرستان بخش هایی از جمله بهداشت، راه و شهرسازی و فرهنگ کمبودها و نیازهایی را دارند که باید با اخذ بودجه های ملی این طرح ها را در سطح شهرستان اجرایی کرد.
وی افزود: در خصوص بیمارستان خیری شهر هرات نیز با توجه به برگزاری جلسات مورد نیاز دراین بخش گرفته شده و امید داریم تا با همکاری خیر و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی استان یزد بتوانیم این طرح را نیز اجرایی کنیم.
صباغیان نماینده شهرهای بافق، بهاباد، مهریز، خاتم و ایرکوه در مجلس شورای اسلامی در ادامه حضور یک روزه در خاتم ضمن دیدار مردمی از روستاهای کوشک و فتح آباد نیز بازدید و از نزدیک با مشکلات مردم آشنا شد.
هرات مرکز شهرستان خاتم در فاصله 240 کیلومتری از شهر یزد واقع شده است.
7534/ 6197 خبرنگار: شهلا حیدری** انتشار: فلاح
@irnayazdd

انتهای پیام /*

فرهنگی

طرح های اجرایی

بودجه

نماینده مردم خاتم


facebookgoogle-plustwittercloob
viberwhatsapptelegramline
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام:  
ایمیل: