برنامه های روز «کتاب و سینما» اعلام شد
خبرگزاری شبستان» برنامه های روز «کتاب و سینما» اعلام شد
خبرگزاری شبستان - 36 روز پیش
سرویس : فرهنگ و ادب - ادبیات و نشر زمان :   ۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۶:۴۷ شناسه خبر : ۶۶۳۱۳۴

برنامه های روز «کتاب و سینما» اعلام شد
خبرگزاری شبستان: روز «کتاب و سینما» در جشنواره فیلم کوتاه تهران با هدف تشویق سینماگران و فعالان حوزه نشر) نویسندگان و مترجمان در پردیس سینمایی ملت آغاز به کار می کند.

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از روابط عمومی خانه کتاب، این موسسه با همکاری انجمن سینمای جوان، امروز 25 مهرماه روز «کتاب و سینما» را در سی و چهارمین دوره جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران برگزار می کند.

از جمله برنامه های روز «کتاب و سینما» در  سی و چهارمین جشنواره‌ بین‌المللی فیلم کوتاه تهران می توان به برگزاری اولین کارگاه تخصصی «اقتباس؛از داستان تا فیلمنامه» با حضور محمد دهقانی و سعید عقیقی اشاره کرد.

همچنین، در این روز از سه کتاب در حوزه های آموزش فیلم کوتاه و عکاسی به نام های «جستارهایی درباره فیلم کوتاه»، «ساختن یک فیلم کوتاه » و «درباره عکاسی»رونمایی می شود.  این سه کتاب درسنامه هایی برای آموزش تهیه فیلم کوتاه و عکاسی به جوانان و نوجوانان است و به شیوه ای خلاقانه و کاربردی نگاشته شده است.

برگزاری نمایشگاه تخصصی کتاب با موضوع «سینما، ادبیات و هنر» از دیگر برنامه های روز کتاب و سینما است که در مجموعه سینمایی پردیس ملت آغاز به کار می کند. این نمایشگاه تا سی ام مهر ماه دایر است و علاقمندان می توانند از ساعت 10صبح تا 23 به مجموعه سینمایی پردیس ملت مراجعه کنند.

همچنین، از دیگر برنامه های روز کتاب و سینما می توان از نکوداشت روز «کتاب و سینما»  نام برد که با حضور تعدادی از چهره های مطرح ادبیات و فیلم سازی برگزار می شود. این برنامه از ساعت 19 الی21 با حضور چهره هایی فرهنگی و ادبی و مسئولان برگزار خواهد شد.

پایان پیام/31

ضمیمه :

کلید ‫واژه‌ها:

خانه کتاب

|

«کتاب و سینما»

|

انجمن سینمای جوانان ایران

|


facebookgoogle-plustwittercloob
viberwhatsapptelegramline
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام:  
ایمیل: