پوشش زنده مرحله نهایی مسابقات سراسری قرآن بسیج از شبکه قرآن
خبرگزاری دانشجو» پوشش زنده مرحله نهایی مسابقات سراسری قرآن بسیج از شبکه قرآن
خبرگزاری دانشجو - 35 روز پیش

در دیدار مدیر شبکه قرآن و معارف سیما با مسئول سازمان قرآن و عترت بسیج تهران بر تقویت همکاری‌های فرهنگی و رسانه‌ای بین این دو مجموعه فرهنگی و رسانه‌ای تأکید شد.

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو؛ دکتر محمدزاده مدیر شبکه قرآن و معارف سیما در دیدار با دکتر رحیم قربانی، مسئول سازمان قرآن و عترت بسیج تهران بر گسترش همکاریهای رسانه‌ای فیمابین تأکید کرد.

بر اساس این توافقات مقرر شد، مرحله نهایی بیست و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن بسیج که بهمن ماه سال جاری در دو رده سنی زیر ۱۶ سال و بالای ۱۶ سال برگزار می‌شود، به صورت زنده از شبکه قرآن و معارف سیما پوشش داده شود.

همچنین در این دیدار مدیر شبکه قرآن و معارف سیما آمادگی این شبکه را برای پخش مراسم بزرگداشت ۹ دی که مصادف با برگزاری همایش سوره‌های سرخ نیز می‌باشد و نیز مرحله نهایی جشنواره هنرهای آوایی بسیج که همراه با تکریم خانواده شهدای قرآنی اجرا خواهد شد، اعلام نمود.

دکتر محمدزاده در این دیدار با ارائه پیشنهادی درباره ساخت برنامه‌ای با محتوای نقل خاطرات انقلاب از سوی جامعه قرآنی با عنوان «قرآن؛ کتاب انقلاب»، عنوان نمود این برنامه در شبکه قرآن و معارف سیما طراحی و تولید خواهد شد.

همچنین مشارکت شبکه در برگزاری جشنواره فیلمهای ۱۱۴ ثانیه‌ای بسیج در حوزه برنامه سازی و پوشش اخبار این رویداد فرهنگی، از سوی شبکه قرآن و معارف سیما پیش بینی شده است.


facebookgoogle-plustwittercloob
viberwhatsapptelegramline
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام:  
ایمیل: