امیر پوردستان: نیروهای مسلح ایران غافل گیر نمی شوند
ایرنا» امیر پوردستان: نیروهای مسلح ایران غافل گیر نمی شوند
ایرنا - 58 روز پیش

کد خبر:


'; $.ajax({ type: "Post", url: "/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend", data: "{data:'" + data + "', enterd: '" + enterd + "' , captcha:'" + captcha + "' }", contentType: "application/json; charset=utf-8", dataType: "json", success: function (msg) { if (msg.d == "") { //alert('با موفقیت ارسال شد'); ResultText.innerHTML = "

با موفقیت ارسال شد

"+ divbody; } else { alert(msg.d); ResultText.innerHTML = oldhtml; } ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode(); }, error: function () { ResultText.innerHTML = "error"; } }); } function ShowPopup(layer, obj) { $(".popup").colorbox({ width: "350px", inline: true, href: "#ResultText" }); //var objLayer = document.getElementById(layer); //doPopup(objLayer,obj) }

به گزارش ایرنا ،امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه مشهد در حرم رضوی افزود: دکترین نیروهای مسلح در کشور دفاعی و مبتنی بر بازدارندگی است اما برای دفاع از کشور و ارزشهای نظام در هر جغرافیایی و برای مقابله با هر تهدیدی اقدام می کنند.
وی بیان کرد: امروز به برکت وجود دانشمندان جوان، سلاح و تجهیزات دفاعی مورد نیاز خود را می سازیم و فاصله بین ایده تا مطلوب بسیار کوتاه است و قدرتمندتر از همیشه در دفاع از نظام و اسلام ایستاده ایم.
امیر پوردستان اظهار داشت : قبل از انقلاب اسلامی، ارتش و تمام امتیازات کشور در اختیار آمریکا و استکبار بود، طبیعی است با پیروزی انقلاب اسلامی آمریکا ناراحت باشد.
وی ادامه داد: آمریکا در ٤٠ سال گذشته به روش های مختلف نظیر تحریم های اقتصادی علیه ایران و جنگ تحمیلی برای نابودی نظام و انقلاب متوسل شد اما با ایثارگری، صبر و ولایتمداری ملت ایران با شکست مواجه شد.
رییس مرکز مطالعات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی گفت: نگرانی اصلی آمریکا این بود که انقلاب اسلامی ایران ادبیات جدیدی نظیر استقلال، آزادی، نفی سلطه و ولایتمداری را با خود آورده و این ادبیات کشورهای منطقه را نیز تحت الشعاع قرار داده است.
وی با بیان اینکه حضرت امام (ره) در دوران دفاع مقدس، دفاع همه جانبه از کشور و نظام را به عنوان راهبرد تعیین کردند، افزود: امروز نیز که با چهره تازه ای از تهدیدهای ترکیبی و تحریم ها مواجهیم بحث دفاع همه جانبه به عنوان راهبرد باید مد نظر باشد.
امیر پوردستان خاطرنشان کرد: همانگونه که ملت غیور ایران در زمان جنگ تحمیلی خرمشهر را به عنوان اصلی ترین سنگر دشمن با ایمان به خدا و تبعیت از ولایت آزاد کرد، اینک نیز با اقتدار در مقابل دشمن ایستاده و مقاومت می کند.
٧٥٠٥/5132

انتهای پیام /*

اجتماعی

نیروهای مسلح

نماز جمعه

پوردستان


facebookgoogle-plustwittercloobviberwhatsapptelegramline
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام:  
ایمیل: