درگذشت مجری خاطره‌های کربلا و نجف
پارسینه» درگذشت مجری خاطره‌های کربلا و نجف
پارسینه - 57 روز پیش

سیدمصطفی موسوی متولد ۱۳۴۰ در اهواز مجری و شاعر و مدیحه‌سرا و مدیر سابق سه و پنج رسانه ملی است. فارغ التحصیل دانشگاه صدا و سیما که یک سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با توجه به توانمندی‌ها و فعالیت‌هایش در زمینه فن بیان و مشاعره به تلویزیون دعوت شد. او برنامه‌هایی، چون «کوی محبت» و «خدایی که در این نزدیکی است» و «میعادشبانه» را در کارنامه خود دارد، این مجری پرتلاش و خستگی ناپذیر در کنار مخاطبان و همراهان همیشگی‌اش تهیه و اجرای برنامه‌های مختلف را نیز بر عهده داشت و از زمان تاسیس دفتر نمایندگی سازمان صدا و سیما در عتبات عالیات بسیاری از برنامه‌های زنده را از نجف و کربلا اجرا کرد.
این مجری پیشکسوت در دهه هشتاد در مراسمی به عنوان پرده عشاق مورد تجلیل قرار گرفت. اما در چند سال اخیر از فعالیت در صدا و سیما کناره گیری کرده و در دوران بازنشستگی به سر می‌برد، او را می‌توان یکی از خلاق‌ترین مجریان سیما دانست که تصویر وی بار‌ها در برنامه‌های ایام محرم و صفر و سوگواری امام حسین (ع) و بسیاری از برنامه‌های مهم مذهبی و معارف اسلامی از رسانه ملی پخش می‌شود.
موسوی اول فروردین ۱۳۸۴ پس از ۲۵ سال خدمت در بخش‌ها و قسمت‌های مختلف رسانه ملی، با عنوان ارزیاب پخش بازنشست شد.
سیدمصطفی موسوی سرانجام در ۲ خرداد سال ۱۳۹۷ در سن ۵۷ سالگی، علی‌رغم ابتلا به بیماری دیابت به علت ایست قلبی در حین سنگ شکنی کلیه دار فانی را وداع گفت.


facebookgoogle-plustwittercloobviberwhatsapptelegramline
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام:  
ایمیل: